Zbigniew Szczepański, absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.   Dyplom w 1992 r. w pracowni profesora Grzegorza Kowalskiego.

Artysta, który w swej sztuce szuka elementarnego ładu i ponadczasowych wartości, odrzucając zasadę "chwytaj dzień". Często tworzy w nurcie na pograniczu awangardy i performance’u, wyrażając swoje emocje poprzez dychotomię pierwiastka żeńskiego i męskiego, materialnego i duchowego, prostotę formy i surowość materiałów. Przedmiotem i podmiotem jego prac jest ciało w określonym twórczym kontekście: przestrzeni, czasu i indywidualnych ograniczeń. Tożsamość własnej płci artysta przedstawia zawsze w najprostszy sposób: odbicia, gestu, śladu na materiale. Fizyczność ta metaforyczna i dosłowna (szczególnie ta kobieca, związana z jego odwieczną symboliką), jest dla niego nieustanną inspiracją, pretekstem do analizy skrajnych emocji, odczuć, w końcowym efekcie przenoszącym odbiorcę jego twórczości do świata symboliki, metafory i indywidualnych odczuć. Artysta w swoich pracach często poszukuje relacji: światła i cienia, powietrza i materii. Materiał, z którego tworzy podobnie, jak same prace, jest często nieoczywisty, ale zawsze sugestywnie podkreśla przekaz, myśl twórczą artysty. Autor uważa, że wybór materiału, z którego powstają jego prace, jest równie istotnym elementem, jak ich gotowa forma.

Jest laureatem nagrody Okręgu Warszawskiego Związku Artystów Plastyków

Wystawy zbiorowe i indywidualne, z których za najważniejsze uważa:
Figura w rzeźbie polskiej, Zachęta
Germinations VII, Galeria Le Magazin Grenobl
Germinations VII, Budapeszt
Germinations VII, Bratysława
Wystawa zbiorowa, Skaraborg Szwecja
Obszar Wspólny, Galeria Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski
Wystawa Inauguracyjna Galeria Schody, Warszawa
Wystawa Galeria Sztuki Rabbithole Art Room

Małgorzata Szczepańska, od 2008r. redaktor naczelna i dyrektor kreatywna magazynu Elle Decoration, absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych, wcześniej ukończyła Projektowanie Form Użytkowych/ Dyplom z tkaniny Artystycznej  i metodykę plastyki.

Projektantka, ilustratorka, stylistka, producentka sesji zdjęciowych. Jurorka wielu krajowych i międzynarodowych konkursów z zakresu designu i architektury wnętrz. Tworzyła i wprowadzała na rynek takie magazyny jak: Inspiracje, Dolce Vita, Design Osobowości, Sielskie Życie, Sielską Kuchnię. Przed podjęciem funkcji redaktora naczelnego współpracowała ze studiami fotograficznymi, przygotowując niezależne sesje reklamowe, scenografie, sesje modowe i wnętrzarskie oraz publikowała w wielu pismach m.in. Dom i Wnętrze, Dobre Wnętrze, Moje mieszkanie, M jak mieszkanie, Wysokie Obcasy. Dla agencji reklamowej Leo Burnett realizowała stylizacje do zdjęć kampanii reklamowych: Plus i Procter&Gamble. Na swoim koncie ma też wystawy malarstwa oraz rysunki m.in. do publikacji naukowych Annales Zoologici, Museum and Institute of Zoology Polish Academy of Sciences, czy ostatnio do kolorowanek przeznaczonych na wsparcie Fundacji dla Wolności. Pomysłodawczyni, przewodnicząca jury konkursu „Młodzi na start” promującego młodych projektantów oraz kuratorka wystawy pokonkursowej. Od lat zajmuje się propagowaniem rozwoju artystycznego dzieci. Organizowała i prowadziła warsztaty plastyczne dla dzieci rozwijające wrażliwość i swobodę twórczą Ambasadorka Kids Design Space. Interesuje się modą, wzornictwem, sztuką, kocha górskie wędrówki, dobrą literaturę i kino włoskie.